Konak Masaj Salonları

Sharing is caring!

İzmir masaj salonu merkezimiz en fazla önem verdiğimiz konulardan bir tanesi de spor masajı olarak yer almaktadır. Spor masajı dendiği zaman akla gelenlerden bir tanesi sporculara yönelik bir masaj şeklidir. Fakat bu şekilde düşünmemek gerekmektedir. Spor masajı sporcu kimliklerine sahip olan kişilere yapılan bir masaj türü olarak yer almaktadır. Bu masajdaki amaç ise spor sırasında meydana gelebilecek olan yaralanmaları her zaman önlemektir. Spor masajı ile beraber insan vücudu da gelebilecek olan darbelere de vücudun tam olarak hazırlanmasını sağlamaktadır. İzmir masaj salonları uygulamasında spor masajlarının üç şekli bulunmaktadır. Bu masaj türleri spor öncesi masajı spor sonrası masaj ile beraber bakım masajıdır. Spor masajının bu üç farklı türü de birbirinden çeşitlilik göstermektedir.

Konak masaj salonlari
Konak masaj salonlari

konak masaj salonları merkezimiz sporcu insanlara yapmış olduğu masaj tekniği sayesinde onların kaslarında oluşabilecek olumsuzlukları da gidermektedir. İzmir masöz ekibimiz spor masajı konusunda kesinlikle aranılan tek masaj merkezidir. Bu yüzden masaj uygulaması için pek çok sporcu merkezimizi tercih etmektedir. Spor masajlarında basınç şekli kasların güç durumuna göre değişiklik göstermektedir. Bazı kas bölgelerinin gerginliğinin giderilebilmesi adına masajın uzun bir şekilde yapılması gerekmektedir.

code Bu kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

Spor Masajı

konak masaj salonu ile spor masajı ile beraber vücudunuzu da fiziksel konuda yapacağınız spora göre hazırlayabileceksiniz.  Spor masajında yer alan basılar ve vurmalar küçük parmaklar ile beraber yapılmaktadır. Bu masaj tekniği ile sizde kalıcı bir gevşemeye neden olmaktadır. Bölgeye hızlı bir şekilde sertçe uygulanırsa o zaman uyarıcı niteliğindedir. Spor masaj çeşitlerinde genelde seanslar 30-60 dakika şeklinde yapılmaktadır.

İzmir masaj salonu merkezi bünyesinde uygulanmaya devam eden bu masajın diğer masajlara göre farkı daha kısa seanslar içerisinde olmasıdır. Fakat buna rağmen en etkili bir şekilde ister bedensel isterseniz zihinsel bir rahatlama sağlayabilirsiniz. İzmir masöz ekibimiz tarafından yapılan masaj le beraber kendinizi hem enerjik hem de pozitif olarak gününüzü tamamlayabilirsiniz Sizde merkezimizde yer alan masaj teknikleri konusunda detaylı bilgi almak için dilerseniz internet adresimiz üzerinde bizlerle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir