Güzelyalı Masaj Salonları

Sharing is caring!

İzmir masaj salonu merkezi olarak masaj yağlarımız içerisinde genel olarak bitki özlerinden hazırlanmış olmalarına önem veriyoruz. Bu yüzden karışımlardan hazırlanan masaj yağlarımız son derece özeldir. Aromaterapi masajlarında en fazla dikkat çeken özellik masaj tekniğinin yavaş bir şekilde ve şiddet durumunda uzak olarak hafif dokunuşlarla beraber uygulanmaktadır. Aromaterapi masajının rahatlatıcı ve gevşetici bulunan özel etkisi bu şekilde sizlere doğru etkiyi sağlayacaktır. Aromaterapi masajları içerisinde ortaya çıkan etki kesinlikle dokunuşların ve yağın kimyasal özelliğinden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden  Güzelyalı masaj salonları olarak farklı amaçlar için elde edilen yağları farklı oranlarla karıştırarak uygulanmaktadır.

Guzelyali masaj Salonlari
Guzelyali masaj Salonlari

İzmir masaj salonu merkezimiz içerisinde tüm masaj bakımlarınız sırasında kullanılan yağlarımız Fransa’nın ünlü sertifikalı organik içeriklerinden tedarik edilmektedir. Sizlere ayrıcalıklı olarak İzmir masöz bayanları tarafından uygulanmaktadır. Masajda önemli başlıklardan bir tanesi ise sizin deri yüzeyinizin her masajda en iyi şekilde görülmesi ve bu doğrultuda da kas eklem ağrılarınızın giderilmesi sağlanmaktadır. Aromaterapi masajı dolaşım problemlerine oldukça faydalı olmaktadır. Aynı zamanda bu ağrıların sebebi duygusal kaynaklı fiziksel koşullardır.

code Bu kodu kopyalayıp sitenize yapıştırın.

Aromaterapi Masajı

İzmir masaj salonu merkezimiz ile almış olduğunuz aromaterapi masajı ile beraber nefesiniz de de bir açılma oluğunu rahatlıkla anlayabilirsiniz. Bu da sizlere direk olarak bir rahatlama ve sakinleşme durumu yaratmaktadır. İnsanın beyni kokulara son derece duyarlıdır ve her kokunun farklı bir etkisi bulunmaktadır. Aromaterapi ise insanda maksimum bir iyileştirme özelliği sağlayabilmektedir. Aromaterapi masajlarında yine diğer masajlarda yer aldığı gibi 60 dakika kadardır. Bu süre size fazlasıyla yetecek ve son derece rahatlatacaktır.

Guzelyali Rus masoz
Guzelyali Rus masoz

İzmir masaj salonu merkezi sizlere en doğru masaj için her anlamda üstün çalışma performansını sunabilmektedir. Salonumuzda gerçekleşen olduğunu masaj alımı sırasında kendinizi kesinlikle yeni doğmuş gibi rahatlamış hissedebilirsiniz.  Güzelyalı masaj salonu profesyonel ekibi ile sırt, baş ve boyun bölgenizde uyguladığı masaj teknikleri sayesinde üstünüzde bulunan gereksiz elektrik ve stresten sizi anında uzaklaştırmaktadır. İzmir masaj salonu merkezinde hizmet alan beylerin bundan sonraki zamanlarda kesinlikle vücut bölgelerinde bir tutulma veya kasılma durumu oluşmamaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir